اوگر بورینگ (Auger Boring)

دستگاه حفاری Auger Boring D750

دستگاه حفاری(Auger Boring) –  6 سیلندر – مدل D750

دستگاه حفاری Auger Boring Machine (ABM)

دستگاه های حفاری ABM در مدل ها و قدرت های مختلف متناسب با سفارش مشتری توسط این شرکت ساخته می شوند. در این روش عملیات حفاری با استفاده از اوگر(Auger) و عملیات لوله رانی به صورت همزمان با آن انجام می گیرد. در این روش با توجه به مدل دستگاه امکان حفاری از سایز 10 تا 48 اینچ به راحتی وجود دارد.

دستگاه حفاری Auger Boring Mechanical Machine (ABMM)

دستگاه های حفاری ABMM در دو مدل (D700)  4 سیلندر و (D750)  6 سیلندر توسط این شرکت ساخته می شوند. در این روش عملیات حفاری با استفاده از اوگر(Auger) و عملیات لوله رانی با استفاده از یک یا دو جک هیدرولیک به صورت همزمان با آن انجام می گیرد. انتقال قدرت از موتور به گیربکس به روش مکانیکی و همانند گیربکس خودرو بوده امکان کار در 4  (یا بیشتر) سرعت مختلف وجود دارد.

 

دستگاه حفاری Auger Boring Hydraulic Machine (ABHM)

دستگاه های حفاری ABHM در انواع مختلف متناسب با سفارش مشتری توسط این شرکت ساخته می شوند. در این نوع دستگاه ها عملیات لوله رانی با استفاده از 1 تا 3 جک هیدرولیکی انجام می گیرد.

سیستم انتقال نیرو در این روش تمام هیدرولیک بوده و متناسب با قدرت و نوع حفاری طراحی و ساخته می شود. موتور های مورد استفاده در این مدل دستگاه ها از نوع : هواخنک – چهارسیلندر – شش سیلندر و شش سیلندر دار ساخته می شود. در این روش حفاری با توجه به مدل دستگاه ، امکان لوله رانی در سایز های مختلف تا 12 متر به راحتی وجود دارد.

این دستگاه جزو جدیدترین دستگاه های بروز ساخته شده در ایران می باشد و مدل های مختلفی از آن به کشور های همسایه صادر شده است.

 

جهت خرید این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 1335 119 0914
شماره تلفن ثابت: 04134219118
آدرس کانال: @hafari_iran
پست الکترونیکی:pars_psp@yahoo.com